FREE shipping on all orders over $50!

Shop Rhythm

We realize it is hard to choose. They are all so tasty. Feel free to explore our different flavors and variety packs.

Cauliflower Bites
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
Mushroom Crisps
  • Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    / 4 pack
    Now Available at Kroger
  • Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    / 4 pack
    Now Available at Kroger
  • Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    / 4 pack
    Now Available at Kroger
Broccoli Bites
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
Beet Chips
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
Carrot Sticks
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
Kale Chips
  • Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    $24.00
    Unit price
    / 4 pack
Watermelon Slices
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
Assorted Packs
  • Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    / 4 pack
  • Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    $22.00
    Unit price
    / 4 pack